Hotele per familje ne Bodrum: sipas moshes se femijeve
Me bebe, me femije qe duan Mini Club ose me adoleshente: 13 hotele, me klubet dhe moshat qe shkruajne vete hotelet.
- Charter nga Tirana
- Aquapark, plazhi dhe dhomat familjare
- Cmimet e 2027 nuk kane dale ende
4.6 nga 5 ne Google, mbi 270 vleresime
Bodrum 2027: merrni ofertat sapo te dalin
Cmimet e 2027 nuk kane dale; presim nentor ose dhjetor. Regjistroni sot datat dhe hotelin qe preferoni dhe ju njoftojme sapo te dalin ofertat, qe te zgjidhni nder te paret. Regjistrimi eshte falas, pa detyrim rezervimi.
Bodrumin e keni zgjedhur. Tani ju duhet hoteli qe i pershtatet moshes se femijeve: nje klub qe i pranon femijet, lojera ne uje, nje plazh qe i shkon familjes dhe nje rruge jo shume e gjate nga aeroporti. Ketu i gjeni 13 hotele per familje ne Bodrum, me moshat qe shkruan vete hoteli. Nisja eshte me charter nga Tirana.
Cili hotel ka klub per moshen e femijes suaj
Ketu jane 13 hotele ne Bodrum qe e pershkruajne vete klubin e femijeve, me note nga 8.0 e lart ne Booking. Holiday Inn Resort Bodrum West Beach eshte hotel i ri dhe s'ka ende note. Moshat i shkruan vete hoteli; ku tabela thote "Pyesni agjentin", prekeni dhe na shkruani. Hotelet renditen nga zona me afer aeroportit, dhe brenda zones sipas notes.
| Hoteli | Deri 3 vjec | 4 deri 7 vjec | 8 deri 12 vjec | Adoleshente | Aquapark dhe pishina | Booking | Nga aeroporti |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Titanic Luxury Collection BodrumGuvercinlik | Baby Room, 1-3 | Kikoa Kids Club, 4-12 | Kikoa Kids Club, 4-12 | Pyesni agjentin | Aquapark dhe pishine per femije | 9.0 | Rreth 15 km |
| Blue Dreams Resort & SpaTorba | Klubi nga 4 vjec | Kids Club, 4-12 | Kids Club, 4-12 | Klubi deri 12 vjec | Aquapark | 9.7 | Rreth 23 deri 35 km |
| Voyage TorbaTorba | Pyesni agjentin | Pyesni agjentin | Pyesni agjentin | Teenage Club | Aquapark | 9.5 | Rreth 23 deri 35 km |
| The Plaza BodrumTorba | Pyesni agjentin | Pyesni agjentin | Pyesni agjentin | Pyesni agjentin | Pyesni agjentin | 8.8 | Rreth 23 deri 35 km |
| Maxx Royal BodrumGundogan dhe Golturkbuku | Smiling Babies, 1-3 | Mini Club, 4-7 | Junior Club, 8-12 | Klubi deri 12 vjec | Pishina te ngrohura per femije | 9.3 | Rreth 30 deri 45 km |
| Mirada Exclusive BodrumGumbet dhe Ortakent | Pyesni agjentin | Pyesni agjentin | Pyesni agjentin | Pyesni agjentin | Pyesni agjentin | 9.0 | Rreth 35 deri 47 km |
| Selectum Colours BodrumGumbet dhe Ortakent | Klubi nga 4 vjec | Puppies' World, 4-12 | Puppies' World, 4-12 | Puppies' World, 13-16 | Rreshqitese uji | 8.3 | Rreth 35 deri 47 km |
| Petunya Beach ResortGumbet dhe Ortakent | Klubi nga 4 vjec | Klub per femije, 4-12 | Klub per femije, 4-12 | Klubi deri 12 vjec | Pishine me 2 rreshqitese | Pak vleresime | Rreth 47 km |
| Sirene Luxury Bodrum HotelYalikavak | Klub per 0-12 vjec | Sirenus Kids Club, 0-12 | Sirenus Kids Club, 0-12 | Klubi deri 12 vjec | Pishine per femije | 8.6 | Rreth 36 deri 50 km |
| Xanadu Island High ClassTurgutreis dhe Akyarlar | Bufe per bebe, babysitter me kerkese | Kids Club, 4-12 | Kids Club, 4-12 | Klubi deri 12 vjec | Pishine per femije me rreshqitese | 8.7 | Rreth 50 minuta |
| Selectum Collection BodrumTurgutreis dhe Akyarlar | Dhome per 0-4 vjec, me prindin | Puppies' World, 4-8 | Puppies' World, 9-12 | Puppies' World, 13-17 | Pishina per femije | 8.6 | Rreth 45 deri 60 km |
| Kefaluka ResortTurgutreis dhe Akyarlar | Pyesni agjentin | Pyesni agjentin | Pyesni agjentin | Pyesni agjentin | Aquapark, 5 rreshqitese | 8.1 | Rreth 60 km |
| Holiday Inn Resort Bodrum West BeachTurgutreis dhe Akyarlar | Pyesni agjentin | Pyesni agjentin | Pyesni agjentin | Pyesni agjentin | Pishine per femije | Pa note | Rreth 45 deri 60 km |
Keni dy femije me mosha te ndryshme? Selectum Collection Bodrum ka dhome per 0 deri 4 vjec dhe grupe te vecanta per 4 deri 8, 9 deri 12 dhe 13 deri 17 vjec. Maxx Royal Bodrum i ndan moshat nga 1 deri 12 vjec, dhe Selectum Colours Bodrum ka 4 deri 12 dhe 13 deri 16 vjec.
Na thoni sa vjec jane femijet
Agjentet tane ju thone cili hotel dhe cila dhome ju pershtaten ne Bodrum.
Na shkruani ne WhatsAppMe bebe ose femije deri 3 vjec
Ne kete moshe femija rri me ju, ndaj klubi ka me pak rendesi se rruga nga aeroporti, pishina e cekte dhe ajo qe gjeni gati ne hotel. Keto hotele e thone vete cfare kane per kete moshe.
- Titanic Luxury Collection Bodrum · Guvercinlik · Booking 9.0Baby Room, 1-3
- Maxx Royal Bodrum · Gundogan dhe Golturkbuku · Booking 9.3Smiling Babies, 1-3
- Sirene Luxury Bodrum Hotel · Yalikavak · Booking 8.6Klub per 0-12 vjec
- Xanadu Island High Class · Turgutreis dhe Akyarlar · Booking 8.7Bufe per bebe, babysitter me kerkese
- Selectum Collection Bodrum · Turgutreis dhe Akyarlar · Booking 8.6Dhome per 0-4 vjec, me prindin
Femije 4 deri 7 vjec
Nga 13 hotelet e kesaj liste, 5 e shkruajne klubin per 4 deri 12 vjec, por s'thone si i ndajne femijet brenda kesaj moshe. Grupe te ndara shkruajne Maxx Royal Bodrum dhe Selectum Collection Bodrum. Per hotelin qe ju pelqen, pyesni agjentin me cilat mosha do te luaje femija juaj.
- Titanic Luxury Collection Bodrum · Guvercinlik · Booking 9.0Kikoa Kids Club, 4-12
- Blue Dreams Resort & Spa · Torba · Booking 9.7Kids Club, 4-12
- Maxx Royal Bodrum · Gundogan dhe Golturkbuku · Booking 9.3Mini Club, 4-7
- Selectum Colours Bodrum · Gumbet dhe Ortakent · Booking 8.3Puppies' World, 4-12
- Petunya Beach Resort · Gumbet dhe OrtakentKlub per femije, 4-12
- Sirene Luxury Bodrum Hotel · Yalikavak · Booking 8.6Sirenus Kids Club, 0-12
- Xanadu Island High Class · Turgutreis dhe Akyarlar · Booking 8.7Kids Club, 4-12
- Selectum Collection Bodrum · Turgutreis dhe Akyarlar · Booking 8.6Puppies' World, 4-8
Klub per femije kane edhe: Voyage Torba, The Plaza Bodrum, Mirada Exclusive Bodrum, Kefaluka Resort dhe Holiday Inn Resort Bodrum West Beach. Moshat jua thote agjenti.
Femije 8 deri 12 vjec
Ne kete moshe femijes i duhen shoke, gara dhe lojera ne uje. Kur femija do vetem rreshqitese, shikoni kolonen Aquapark dhe pishina te tabela: Kefaluka Resort ka 5.
- Titanic Luxury Collection Bodrum · Guvercinlik · Booking 9.0Kikoa Kids Club, 4-12
- Blue Dreams Resort & Spa · Torba · Booking 9.7Kids Club, 4-12
- Maxx Royal Bodrum · Gundogan dhe Golturkbuku · Booking 9.3Junior Club, 8-12
- Selectum Colours Bodrum · Gumbet dhe Ortakent · Booking 8.3Puppies' World, 4-12
- Petunya Beach Resort · Gumbet dhe OrtakentKlub per femije, 4-12
- Sirene Luxury Bodrum Hotel · Yalikavak · Booking 8.6Sirenus Kids Club, 0-12
- Xanadu Island High Class · Turgutreis dhe Akyarlar · Booking 8.7Kids Club, 4-12
- Selectum Collection Bodrum · Turgutreis dhe Akyarlar · Booking 8.6Puppies' World, 9-12
Klub per femije kane edhe: Voyage Torba, The Plaza Bodrum, Mirada Exclusive Bodrum, Kefaluka Resort dhe Holiday Inn Resort Bodrum West Beach. Moshat jua thote agjenti.
Adoleshente
Jo cdo hotel familjar ka dicka per adoleshentin. Hotelet me poshte e shkruajne vete qe kane. Per cmimin, nga 12 vjec numerohet si i rritur.
- Voyage Torba · Torba · Booking 9.5Teenage Club
- Selectum Colours Bodrum · Gumbet dhe Ortakent · Booking 8.3Puppies' World, 13-16
- Selectum Collection Bodrum · Turgutreis dhe Akyarlar · Booking 8.6Puppies' World, 13-17
Hotelet nje nga nje
Hotele per familje ne Guvercinlik

Rreth 15 km nga aeroporti · Booking 9.0, mbi 100 vleresime
Titanic Luxury Collection Bodrum
5 yje
Rruga me e shkurter nga aeroporti ne kete liste, dhe me bebe kjo ka vlere. Baby Room per 1 deri 3 vjec ka dhome gjumi, pelena falas, ushqim Hipp dhe kend me sterilizues biberonesh. Femijet me te medhenj kane dhoma per muzike, Lego dhe robotike, qeramike dhe PlayStation, dhe cdo mbremje shfaqje per femije. Per adoleshentin, pyesni agjentin.
- Klubet:
- Baby Room, 1-3 · Kikoa Kids Club
- Aquapark dhe pishina:
- Aquapark dhe pishine per femije
- Plazhi:
- 350 m i gjate, me rere te bardhe dhe Flamur Blu.
- Dhoma:
- Family Room: 54 m2, dhome per prinderit, dhome per femijet dhe 2 banjo. Family Suite: 90 m2.
Hotele per familje ne Torba

Rreth 23 deri 35 km nga aeroporti · Booking 9.7, mbi 1 400 vleresime
Blue Dreams Resort & Spa
5 yje · Ultra All Inclusive
Nota me e larte ne kete liste. Kids Club punon nga ora 10:00 deri 12:30 dhe nga 14:30 deri 17:00, ndaj ju mbetet mesi i dites per plazhin me femijet, dhe ne oren 20:30 i pret mini disko. Aquapark-u ka rreshqitese per cdo moshe, dhe te vegjlit kane pishinen e tyre.
- Klubet:
- Kids Club, 4-12
- Aquapark dhe pishina:
- Aquapark
- Plazhi:
- 300 m i gjate, me rere dhe guralece.
- Dhoma:
- Club Family Room: 35 deri 40 m2, 2 dhoma gjumi. Deluxe Family Room: 50 deri 55 m2, me dhome ndenje.

Rreth 23 deri 35 km nga aeroporti · Booking 9.5, mbi 100 vleresime
Voyage Torba
5 yje · All Inclusive
Te aquapark-u, pishina e te vegjelve eshte vetem 30 cm e thelle dhe ka rreshqiteset e veta. Tugi Kids World ka aktivitete sipas moshes, dhe adoleshentet kane klubin e tyre, Teenage Club. Moshat e klubit jua thote agjenti.
- Klubet:
- Tugi Kids World · Teenage Club
- Aquapark dhe pishina:
- Aquapark
- Plazhi:
- 300 m i gjate, me rere te imet dhe Flamur Blu.
- Dhoma:
- Executive Sea Side Family: 85 m2, 2 banjo, 4 te rritur dhe 1 bebe.

Rreth 23 deri 35 km nga aeroporti · Booking 8.8, mbi 200 vleresime
The Plaza Bodrum
5 yje · Premium All Inclusive
Kompleks luksoz me vila me pishine private, per familjen qe do vend me shume. Leo Mini Club ka lojera, punetori dhe aktivitete jashte. Moshat e klubit jua thote agjenti.
- Klubet:
- Leo Mini Club
- Plazhi:
- Plazh privat.
Hotele per familje ne Gundogan dhe Golturkbuku

Rreth 30 deri 45 km nga aeroporti · Booking 9.3, mbi 100 vleresime
Maxx Royal Bodrum
5 yje
Ketu moshat jane te ndara: Maxxi Land ka Smiling Babies me babysitter per 1 deri 3 vjec, Mini Club me valle dhe punetori per 4 deri 7, dhe Junior Club me video lojera dhe turne per 8 deri 12. Ka edhe kend lojerash te mbyllur me mur ngjitjeje, me rezervim paraprak.
- Klubet:
- Smiling Babies, 1-3 · Mini Club, 4-7 · Junior Club, 8-12
- Aquapark dhe pishina:
- Pishina te ngrohura per femije
Hotele per familje ne Gumbet dhe Ortakent

Rreth 35 deri 47 km nga aeroporti · Booking 9.0, mbi 300 vleresime
Mirada Exclusive Bodrum
5 yje · All Inclusive
I rinovuar ne 2023, me klub per femije dhe pishine te brendshme. Moshat dhe orarin e klubit jua thote agjenti.
- Plazhi:
- Plazh privat.

Rreth 35 deri 47 km nga aeroporti · Booking 8.3, mbi 300 vleresime
Selectum Colours Bodrum
5 yje
Per 4 deri 12 vjec ka Lego, punime dore dhe mini disko, ndersa adoleshentet kane shah, bilardo, volejboll plazhi dhe turne FIFA. Plazhi eshte vetem 3 minuta ne kembe nga hoteli.
- Klubet:
- Puppies' World, 4-12 dhe 13-16
- Aquapark dhe pishina:
- Rreshqitese uji

Rreth 47 km nga aeroporti
Petunya Beach Resort
4 yje · All Inclusive
Ne Ortakent, drejt e ne breg. Klubi ka mesime vallezimi, pikturim fytyre dhe gjimnastike ne mengjes. Pishina e te vegjelve eshte 30 cm e thelle, prane pishines me 2 rreshqitese.
- Klubet:
- Klub per femije, 4-12
- Aquapark dhe pishina:
- Pishine me 2 rreshqitese
- Plazhi:
- Plazh privat me rere dhe guralece.
- Dhoma:
- Dhome familjare me krevat marinari: 19 deri 21 m2, 2 te rritur dhe 2 femije.
Hotele per familje ne Yalikavak

Rreth 36 deri 50 km nga aeroporti · Booking 8.6, mbi 200 vleresime
Sirene Luxury Bodrum Hotel
5 yje
Femijet kane plazhin e tyre ne hije, xhiro me tren te vogel dhe menu te vecante. Sirenus Kids Club ka aktivitete sipas moshes, dhe me kerkese ka babysitter me pagese. Me nje femije shume te vogel, pyesni agjentin si funksionon klubi.
- Klubet:
- Sirenus Kids Club, 0-12
- Aquapark dhe pishina:
- Pishine per femije
- Dhoma:
- Family Suite: 120 m2, dhome gjumi dhe dhome per femijet, deri 4 te rritur dhe 1 femije nen 7 vjec.
Hotele per familje ne Turgutreis dhe Akyarlar

Rreth 50 minuta nga aeroporti · Booking 8.7, mbi 300 vleresime
Xanadu Island High Class
All Inclusive
Ne nje gadishull privat ne Akyarlar. Te vegjlit kane bufe te vecante per mengjes, dreke dhe darke, karrige e krevat per bebe, dhe pishine me rreshqitese, si jashte ashtu edhe brenda.
- Klubet:
- Kids Club, 4-12
- Aquapark dhe pishina:
- Pishine per femije me rreshqitese

Rreth 45 deri 60 km nga aeroporti · Booking 8.6, mbi 300 vleresime
Selectum Collection Bodrum
5 yje · All Inclusive
I vetmi hotel ne kete liste me grup per cdo moshe, nga bebet deri te adoleshentet: 4 deri 8, 9 deri 12 dhe 13 deri 17 vjec, nga ora 09:30 deri 23:30. Ka Lego, yoga per femije, sport dhe mini disko, dhe bebet kane dhomen e tyre, bashke me prindin.
- Klubet:
- Dhome per 0-4 vjec · Puppies' World, 4-8, 9-12 dhe 13-17
- Aquapark dhe pishina:
- Pishina per femije
- Plazhi:
- Plazh me rere dhe guralece, ne gjirin Bagla.

Rreth 60 km nga aeroporti · Booking 8.1, mbi 100 vleresime
Kefaluka Resort
5 yje · Ultra All Inclusive
Aquapark-u ka 5 rreshqitese, dhe te vegjlit kane Zuzu House me lojera e punetori, plazhin e tyre dhe restorantin e femijeve, Zuzu Kids, me menu per moshen e tyre. Rruga nga aeroporti eshte me e gjate, ndaj i pershtatet me shume familjes me femije qe s'lodhen shpejt ne makine. Moshat e klubit jua thote agjenti.
- Klubet:
- Zuzu House
- Aquapark dhe pishina:
- Aquapark, 5 rreshqitese
- Plazhi:
- Plazh privat me rere, me Flamur Blu dhe skele.
- Dhoma:
- Family Suite: 48 deri 79 m2, 2 dhoma gjumi, deri 4 te rritur.
Rere apo guralece: si jane plazhet e ketyre hoteleve
Ne Bodrum plazhi s'eshte njesoj kudo: ka gjire me rere, gjire me guralece dhe plazhe me te dyja. Me femije te vegjel ia vlen ta dini para se te zgjidhni.
- Plazh me rere: Titanic Luxury Collection Bodrum, Voyage Torba, Kefaluka Resort, me plazh te vecante per femije, dhe Holiday Inn Resort Bodrum West Beach. Ne zonen e Akyarlarit plazhi eshte i gjere, por pasdite fryn ere: per not me det te qete, shkoni ne mengjes.
- Rere dhe guralece: Blue Dreams Resort & Spa, Petunya Beach Resort dhe Selectum Collection Bodrum.
- Plazhi i femijeve: Sirene Luxury Bodrum Hotel ka plazh per femije ne hije.
- Guralece: ne Turkbuku deti eshte i thelle dhe plazhi me guralece, ndaj me femije te vegjel merrni kepuce uji.
- Pyesni agjentin: si eshte hyrja ne det te The Plaza Bodrum, Maxx Royal Bodrum, Mirada Exclusive Bodrum, Selectum Colours Bodrum, Sirene Luxury Bodrum Hotel dhe Xanadu Island, dhe ku hyjne me lehte te vegjlit ne cdo hotel.
Per zonat e tjera dhe per te gjitha hotelet, shikoni listen e hoteleve ne Bodrum.
Sa kushton per 2 te rritur dhe 2 femije?
Cmimet e 2027 nuk kane dale ende, dhe presim te dalin ne nentor ose dhjetor. Per familjen, oferta e sakte kerkon kater gjera:
- Hotelin: konceptin e shihni te cdo hotel, dhe kur s'e shihni, jua konfirmon agjenti.
- Daten e nisjes: nisjet fillojne nga maji, dhe cmimi ndryshon sipas dates.
- Moshen e sakte te cdo femije: deri ne 11 vjec numerohet femije, nga 12 vjec si i rritur. Ne disa hotele femija deri 11 vjec mund te jete falas ne hotel, por bileta e avionit paguhet.
- Dhomen: nje dhome e vetme, ose dhome familjare me 2 dhoma gjumi.
Na i jepni moshat qe tani dhe ju njoftojme sapo te dalin cmimet.
Cfare te shikoni para se te zgjidhni
- Rruga nga aeroporti: transferta eshte brenda paketes, por rruga s'eshte njesoj. Titanic Luxury Collection Bodrum eshte rreth 15 km larg, ndersa Kefaluka Resort rreth 60 km, dhe me nje femije te vogel ndryshimi ndihet.
- Orari i klubit: ndryshon shume nga hoteli ne hotel. Te Blue Dreams Resort & Spa klubi eshte i hapur ne mengjes dhe pasdite, te Selectum Collection Bodrum nga ora 09:30 deri 23:30. Hotelet e ndryshojne edhe sipas sezonit, ndaj pyesni agjentin.
- Mosha e klubit: nga 8 hotelet qe i shkruajne moshat, 7 e nisin klubin nga 4 vjec. Gjeni moshen e femijes suaj te tabela, dhe per femije deri 3 vjec shikoni kolonen Deri 3 vjec.
- Dita jashte hotelit: per kalane, varkat dhe ato qe mund te beni me femijet, shikoni Top 10 aktivitete ne Bodrum.
Detajet kryesore 2027
- Cmimet:
- Presim te dalin ne nentor ose dhjetor. Lini kerkesen dhe ju njoftojme.
- Nisjet:
- Nga maji.
- Perfshihen:
- Fluturimi charter nga Tirana, 20 kg valixhe dhe 8 kg bagazh dore, hoteli me konceptin e vet, transferta.
- Femijet:
- Ne disa hotele femija deri 11 vjec mund te jete falas ne hotel, por bileta e avionit paguhet.
- Parapagimi:
- 30-50%, ne baze te hotelit. Pagesa totale deri 1 muaj para nisjes.
- Ku rezervoni:
- Hima Travel, zyra ne Tirane dhe Durres, WhatsApp +355 69 5161 381.
Pyetjet me te shpeshta per hotelet familjare ne Bodrum
- Cilat hotele ne Bodrum jane per femije te vegjel?
- Titanic Luxury Collection Bodrum ka Baby Room per 1 deri 3 vjec, me dhome gjumi, pelena falas dhe ushqim Hipp. Maxx Royal Bodrum ka Smiling Babies per 1 deri 3 vjec, dhe Selectum Collection Bodrum dhome per 0 deri 4 vjec, bashke me prindin. Per lojera ne uje, pishina e te vegjelve eshte 30 cm e thelle te Voyage Torba dhe te Petunya Beach Resort. Na thoni sa vjec jane dhe agjenti ju thote cili u pershtatet.
- Nga sa vjec pranohen femijet ne Mini Club ne Bodrum?
- Nga 4 vjec, te 7 nga 8 hotelet e kesaj liste qe i shkruajne moshat. Per me te vegjlit, shikoni Baby Room te Titanic Luxury Collection Bodrum dhe Smiling Babies te Maxx Royal Bodrum, te dyja per 1 deri 3 vjec. Sirene Luxury Bodrum Hotel shkruan 0 deri 12 vjec. Per hotelet e tjera, moshen jua thote agjenti.
- Cilat hotele ne Bodrum kane aquapark?
- Kefaluka Resort ka aquapark me 5 rreshqitese. Aquapark kane edhe Blue Dreams Resort & Spa, Voyage Torba dhe Titanic Luxury Collection Bodrum. Rreshqitese uji kane Selectum Colours Bodrum dhe Petunya Beach Resort, dhe Xanadu Island ka pishine per femije me rreshqitese.
- A ka plazhe me rere per femije ne Bodrum?
- Po, por jo kudo. Akyarlar ka plazh te gjere me rere, Yalikavak plazh te gjate me rere dhe Gumbet gji me rere. Nga hotelet e kesaj liste, plazh me rere kane Titanic Luxury Collection Bodrum, Voyage Torba, Kefaluka Resort dhe Holiday Inn Resort Bodrum West Beach. Ne Turkbuku plazhi eshte me guralece dhe deti i thelle: merrni kepuce uji per femijet.
- Me femije te vegjel, cila zone e Bodrumit eshte me afer aeroportit?
- Guvercinlik, ku Titanic Luxury Collection Bodrum eshte rreth 15 km nga aeroporti, dhe Torba, rreth 23 deri 35 km. Turgutreis dhe Akyarlar jane me larg, rreth 45 deri 60 km. Transferta eshte brenda paketes.
- Cilat hotele kane klub per adoleshente?
- Selectum Collection Bodrum per 13 deri 17 vjec, Selectum Colours Bodrum per 13 deri 16 vjec, dhe Voyage Torba ka Teenage Club. Per Titanic Luxury Collection Bodrum, pyesni agjentin.
- Cilat hotele kane dhoma familjare me 2 dhoma gjumi?
- Blue Dreams Resort & Spa, me Club Family Room 35 deri 40 m2, dhe Kefaluka Resort, me Family Suite 48 deri 79 m2. Te Titanic Luxury Collection Bodrum, Family Room 54 m2 ka dhome per prinderit dhe dhome per femijet, dhe po ashtu Family Suite 120 m2 te Sirene Luxury Bodrum Hotel.
- A jane femijet falas ne hotel?
- Ne disa hotele po, deri ne 11 vjec, por bileta e avionit paguhet. Nga 12 vjec femija numerohet si i rritur. Cili hotel e ka dhe per sa femije, jua thote agjenti kur t'i jepni moshat. Per foshnjat, agjenti ju thote kushtet e hotelit dhe te fluturimit.
- Sa kushtojne pushimet familjare ne Bodrum per 2 te rritur dhe 2 femije?
- Per charter-in nga Tirana, cmimet e 2027 nuk kane dale ende. Presim te dalin ne nentor ose dhjetor. Lini kerkesen tuaj dhe ju njoftojme sapo te dalin. Per familjen, cmimi varet nga hoteli, data, mosha e sakte e cdo femije dhe dhoma.
- Bodrum apo Antalya per pushime me femije?
- Kur kerkoni zgjedhjen me te madhe per femije te vegjel dhe plazhe te gjata, Antalya. Kur doni gjire te ndryshme dhe kalane, Bodrumi, por plazhin zgjidheni me kujdes, hotel per hotel. Krahasojini te hotelet per familje ne Antalya.
Na thoni sa vjec jane femijet
Agjentet tane ju thone cili hotel dhe cila dhome ju pershtaten ne Bodrum.
Na shkruani ne WhatsApp